Sonya to wyraz młodzieńczości, zachwytu i miłości. Wśród składników zestawu do pielęgnacji cery znajdziesz Aloe Vera, ekstrakty owocowe, białą herbatę i znakomite substancje nawilżające, które są darem dla Twojej skóry. Pomagają jej odzyskać młodość i przywrócić naturalne nawilżenie.

Showing all 5 results

ALOE DEEP-CLEANSING EXFOLIATOR 118 ml

123,00 

Głęboko oczyszczający, ale łagodny peeling z aloesem i naturalnymi mikrogranulkami jojoby.

KREM GŁĘBOKO NAWILŻAJĄCY SONYA 71 g

163,00 

Sonya Aloe Deep Moisturizing Cream z wyciągiem z kory sosny walczy z wolnymi rodnikami, by pomóc w zachowaniu i wzmocnieniu kolagenu w skórze, będącego najobfitszą proteiną w organizmie.

SONYA ALOE NOURISHING SERUM 118 ml

205,00 

Sonya® Aloe Nourishing Serum z wyciągiem z białej herbaty chroni i przywraca prawidłowe nawilżenie skóry, pomagając jej w zachowaniu młodzieńczego wyglądu

SONYA ALOE PURIFYING CLEANSER 177 ml

165,00 

Żel oczyszczający z aloesem i ekstraktami owocowymi to pierwszy etap pielęgnacji cery z Sonya Skin Care, stworzony, by delikatnie usuwać makijaż i zanieczyszczenia, nie przesuszając przy tym skóry.

Sonya Skin Care Collection

773,00 

Na Sonya Skin Care Collection składa się pięć podstawowych elementów dla oczyszczenia, nawilżenia i ogólnej pielęgnacji skóry. Aloe Purifying Cleanser, Aloe Refreshing Toner, Aloe Nourishing Serum, Aloe Balancing Cream i Aloe Deep-Cleansing Exfoliator działają razem, by twoja skóra pozostała świeża i promienna.